Wózki widłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 307
Kraj
Udźwig

Wózki widłowe

Wózek widłowy używany może być w naprawdę wielu miejscach - czy to w zamkniętych pomieszczeniach czy też na sporych przestrzeniach magazynowych ulokowanych na zewnątrz. Jeżeli kupujesz wózek widłowy, to zdecydowanie warto rozważyć zakup maszyny z drugiej ręki - takie rozwiązanie ma naprawdę sporo zalet.

Szeroki zakres udźwigu oraz spory wybór różnych systemów zasilania - wszystko to znacznie ułatwia wybór idealnego wózka widłowego dla Twojej firmy. Zobacz ogłoszenia o sprzedaży widlaków na naszym portalu i znajdź najlepszą propozycję dla siebie. Przeglądaj wśród setek ofert sprzedaży z całej Polski oraz Europy.

Kupuj wózki widłowe używane

Używane widlaki to znacznie lepsza inwestycja niż nowe. Po pierwsze dlatego, że ich ceny są o wiele niższe niż w przypadku wózków widłowych prosto z fabryki. Kupując wózek widłowy z rynku wtórnego nie musisz również przepłacać za jego naprawy w autoryzowanym serwisie, ryzykując utratą gwarancji w przypadku niespełnienia tego warunku.

I jeszcze jedno. Używany wózek widłowy ma za sobą już największą utratę wartości. Dzięki temu, nie tylko Ty kupujesz go znacznie taniej, ale również nie ryzykujesz aż takich strat przy okazji późniejszej jego sprzedaży. A gdy kupisz widlak prosto od producenta, to musisz liczyć się z tym, że dosyć szybko straci on na wartości w stosunku do kwoty zakupu.

Dlaczego warto kupować wózki widłowe na Truck.pl?

Portal truck.pl to internetowa giełda maszyn przemysłowych oraz pojazdów ciężarowych. U nas znajdziesz ogromny wybór propozycji używanych wózków widłowych z całej Polski oraz Europy. W kilkanaście sekund znajdziesz tutaj najciekawsze propozycje - wystarczy jedynie ustalić parametry, a po chwili pojawią się najlepsze ogłoszenia.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 307
 • Rośnie popularność najmu wózków widłowych Rośnie popularność najmu wózków widłowych Raport EFL: posiadanie sprzętu na własność stwarza wiele niedogodności 2024-01-23
  Firmy produkcyjne będą posiadać coraz mniej własnego sprzętu, a coraz więcej pożyczać. Obok wyzwań kadrowych, takich jak rosnące koszty pracy i dostęp do pracowników, coraz większe trudności sprawia optymalizacja kosztów.
  Czytaj całość
 • To my przenosimy maszyny To my przenosimy maszyny 2019-07-19
  Od momentu powstania Ruger Expo Sp. z o.o. zajmujemy się obsługą stoisk targowych polegającą głównie na budowaniu stoiska, rozładunku, ustawieniu a następnie załadunku i wywozie eksponatów. Ale przecież dziś nie o tym...
  Czytaj całość
 • CO2? On tego nie zna! CO2? On tego nie zna! Polskie przemysłowe pojazdy elektryczne 2016-06-24
  Firma BARTESKO jest czołowym producentem pojazdów elektrycznych i zabudów wózków widłowych. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych produktów przekonały się już tysiące zadowolonych klientów w kraju i za granicą.
  Czytaj całość