Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Dźwigi

Dźwigi samochodowe w dobrych cenach? Nie szukaj dalej - u nas masz ogromny wybór ogłoszeń o sprzedaży dźwigów samochodowych z całego kraju. Szczegółowe opisy sprzedawanych aut oraz bogata dokumentacja zdjęciowa przedstawiająca je pozwolą Ci szybko ocenić, czy dany pojazd rzeczywiście warty jest Twojego dalszego zainteresowania.

Uważasz, że w ogłoszeniu nie ma wszystkich informacji? A może masz jakieś dodatkowe pytania do sprzedającego? Przy wszystkich ogłoszeniach dźwigów zamieszczamy formularz kontaktowy, dzięki któremu łatwo skontaktujesz się ze sprzedawcą. Chcesz porozmawiać już teraz? Nie ma problemu - w większości ogłoszeń znajdziesz także numery telefonów.

Dźwigi samochodowe używane i poleasingowe

Szeroki wybór dźwigów samojezdnych z drugiej ręki. U nas znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży dźwigów samochodowych z różnych lat, w szerokim zakresie cen. Chcesz szybko znaleźć interesujące Cię ogłoszenia? Skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki - po prostu podaj budżet lub/i lokalizacje lub/i rocznik pojazdu.

A oprócz propozycji sprzedaży pojazdów używanych, wśród ogłoszeń na naszym portalu regularnie pojawiają się propozycje sprzedaży dźwigów samochodowych po zakończonym okresie leasingu. To świetny sposób na zakup maszyn, które są stosunkowo młode, a często sprzedawane są w naprawdę dobrych cenach. Regularnie przeglądaj ogłoszenia na truck.pl i znajdź najlepsze okazje.

Dźwigi gąsiennicowe dostępne w Truck.pl

Szukasz sprzętu do zadań specjalnych? Na portalu truck.pl znajdziesz także ogłoszenia o sprzedaży dźwigów gąsienicowych. Abyś mógł jeszcze łatwiej je znaleźć wyposażyliśmy naszą stronę internetową w intuicyjną wyszukiwarkę. Teraz wystarczy, że podasz jedynie podstawowe parametry (jak rocznik czy cena), a system sam dobierze idealne ogłoszenia do Twoich oczekiwań.

Wengrzyn Sp. z o.o.

Wengrzyn Sp. z o.o.

Chojnów, Polska
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1